سیستم اعلام حریق اتوماتیک

Protec

کمپانی Protec Fire Detection Plc در سال 1968 تاسیس و فعالیت خود را با ساخت انواع مراکز کنترل اعلام حریق و چراغهای اضطراری شروع نمود. این شرکت به مرور زمان توسعه یافت و در حال حاضر دارای بیش از 1200 پرسنل و 6 دفتر (به جز کارخانه و دفتر فروش اصلی) در نقاط مختلف انگلستان جهت فروش ، نصب ، راه اندازی ، سرویس و نگهداری 24 ساعته سیستمها میباشد. Protec بزرگترین کمپانی خصوصی و مستقل انگلستان در زمینه ساخت لوازم اعلام حریق و سیستمهای ایمنی ساختمانها میباشد.

مشاهده محصولات

Tesla

شرکت تسلا در سال 1374 در زمینه سیستمهای حفاظتی اعم از اعلام سرقت و اعلام حریق در تبریز تاسیس شد. در سال 1384 با ایجاد دفتر مرکزی در تهران با نام تجاری sunlight با تولید و واردات کالا از کشورهای شرق آسیا شروع به فعالیت مضاعف نموده و با تحریم کشورمان با اهدافی چون تولید، قیمت های بدون واسطه، بسط فضای آشنایی و مشارکت منابع تولید کننده و مصرف کننده و فراهم نمودن ارتباط منطقی فی ما بین صنایع مختلف و به فعلیت رساندن ظرفیتها و پتانسیل پنهان اقدام به تولید کلیه تجهیزات اعلام حریق با برند Tesla نموده و در مسیر تولید اصل قیمت واقعی و مناسب در اثر تیراژ مطلوب و کیفیت برتر را در نظر گرفته است .
را راستای این اهداف جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات مناسب و مقرون به صرفه و مطمئن خود یکی از افتخارات این شرکت بوده است .